DIV XLAN MEDIA SUBTITLE2.0.8 fizetös is?SOS bitte

Collapse
X
 
  • Time
  • Show
Clear All
new posts
  • tammyschka
    Tam©
    • Sep 2011
    • 2

    DIV XLAN MEDIA SUBTITLE2.0.8 fizetös is?SOS bitte

    letöltötöttem, jo es müködik. de ugy nez ki nem minden funktion. mert ha a a texstet felülre akrom es oda teszem es szint valasztok, akkor nem lesz semmi mert a szöveg lent van es csak feher... kell ezert a programert fizetni hogy ez rendesen müködjön? mar csak azert mert mint ingyenes softvert talaltam... szinte az egyetlen ami tenyleg nagyon egyszerü....

    tehat kell fizetni hogy a prog rendesen müködjön? kerem aki tud segitsen mert van ez a film BLITZ - hamarosdan a mozikban /BLITZ ab 2011.nov.07 im Kinos(Europe)/ amit szeretnek feliratozni nemetül - es itt jön be a masodik kerdesem, a filmen nem tudom hogy de magyar felirat van pedig en a feriratot külön töltöttem le... na mindegy, az elkepzelesem az volt a film megy angolul, lent a magyar szöve es az en nemet feliratom nemetül felul lesz... le is szerkesztettem elmentettem, de mikor vossza jatszotta a nemet szöveget letette a maggyarra e smindkettö "latszik" de olvashatatlan.... KERDES: ha a magyar text egtve van, lelehet szedni(AVI-rol)? mert mashol azt olv nem (es el sem tudom takarni mert a program nem csinalja csak felkinalja eztt a lehetöseget..) es hogy tudom a szöveget szinesbe a kep tetejen levö fekete savba tenni - mert itt lennt is a program szerkesztes közben felteszi a fekete csikba, sinesen - de elmentva es visszajatszva lent van a film reszen es nem a csikban - brrr lehet hogy ez sik kerdes de remelem vki tud segiteni...
    elore is kösz!TAm
    1
Working...